Wskazówki dotyczące dojazdu

Ze względu na lokalizację Ośrodka w znacznej odległości od drogi krajowej nr 25, zamieszczamy kilka wskazówek jak do nas dojechać.

Jadąc z kierunku Bydgoszczy:

Wyjeżdżając z Kamienia Krajeńskiego kierujemy się na Koszalin. Po niespełna 4 kilometrach mijamy skrzyżowanie na Obkas. Następnie przejeżdżamy około 500m. Za zakrętem ukaże się wyłożona kostką brukową droga w prawo, przy której zlokalizowana jest reklama Ośrodka Terapii Uzależnień BOROWIK. Należy w nią skręcić i podążać do końca drogi.

Jadąc z kierunku Koszalina/Chojnic:

Przejeżdżając miejscowość Zamarte kierujemy się drogą krajową nr 25 w kierunku Bydgoszczy. Po przejechaniu około 3 kilometrów zauważymy po lewej stronie wyłożoną kostką brukową drogę, przy której zlokalizowana jest reklama Ośrodka Terapii Uzależnień BOROWIK. Należy w nią skręcić i podążać do końca drogi.

Nawigacja GPS

W nawigacji GPS proszę wpisywać miejscowość: Zamarte ul. Turystyczna (droga z kostki brukowej zaprowadzi Państwa pod sam Ośrodek)

Ośrodek Terapii Uzależnień BOROWIK

Konto bankowe

Numer konta bankowego: 74 1090 1896 0000 0001 3071 3303. Ośrodek jest czynny całą dobę 24/7. 

Ośrodek Terapii Uzależnień
Borowik w Jerzmionkach

Ośrodek położony jest w malowniczym miejscu z dala od zgiełku miasta. To urokliwe miejsce, w którym można cieszyć się ciszą i spokojem.

Z myślą o naszych pacjentach stworzyliśmy kompleks SPA m.in. kryty basen, saunę oraz jacuzzi, w którym można zrelaksować się i odpocząć.

Sauna

Basen

Jacuzzi

Sala filmowa

Stół bilardowy 

Stół do piłkarzyków

Stawy wśród natury

Siłownia

Dostęp do Internetu

Chatka góralska

Chill room

Strefa do grillowania 

Opinie o naszym Ośrodku

 • Błażej
  Doświadczona i profesjonalna kadra, miło i przyjaźnie nastawieni ludzie. Bardzo dobry ośrodek dla osób bliskich, które wymagają pomocy. Polecam z całego serca.
  Błażej
 • Monika
  Serdecznie polecam, bliska mi osoba skorzystała z pomocy w tym miejscu. Nasze życie na prawdę się zmieniło. Zachęcam z całego serca, to może być ratunek dla Was i Waszych bliskich.
  Monika
 • Piotr
  Bardzo profesjonalna obsługa, godna zaufania. Miła i ciepła atmosfera. Jestem zaskoczony ciepłem ludzi w tamtym miejscu. Gorąco polecam, gdyż oferują niesamowitą pomoc.
  Piotr
 • Karolina
  Wybór był ciężki, natomiast bardzo się cieszę, że natrafiłam właśnie na ten ośrodek. Profesjonalni ludzie znający się na swojej pracy. Pomoc gwarantowana.
  Karolina
 • Aleksandra
  Dla całej rodziny była to trudna decyzja. Nasz bliski wybrał ten ośrodek i mogę już teraz powiedzieć, że wygrał. Warunki są naprawdę bardzo dobre, terapeuci wyrozumiali i w dobry sposób podchodzą do pacjentów. Zdecydowanie polecam.
  Aleksandra
 • Oliwia
  Śmiało mogę powiedzieć, że w ośrodku pracują sami profesjonaliści. Fantastyczni terapeuci, ciepła atmosfera, chęć pomocy, czyli wszystko czego potrzebuje osoba chcąca wyjść z nałogu. Nie znam lepszego miejsca na ziemi do walczenia z nałogami, serdecznie wszystkim polecam!
  Oliwia
 • Tomasz
  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Ładny i zadbany ośrodek w cichym i urokliwy miejscu.
  Tomasz