Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

1 Program 4 tygodniowy - skrócony
Zadzwoń pod nr tel. +48 510 718 266 i zapytaj o cenę.
2 Program 6 tygodniowy - optymalny
Zadzwoń pod nr tel. +48 510 718 266 i zapytaj o cenę.
3 Program 8 tygodniowy - pełny
Zadzwoń pod nr tel. +48 510 718 266 i zapytaj o cenę.

 

1Detoksykacja
Poza pobytem psychoterapeutycznym oferujemy także leczenie zespołów detoksykacji: alkoholowej – 10 dni, narkotykowej – 14 dni, lekowej – do 30 dni. Zadzwoń pod nr tel. +48 510 718 266 i zapytaj o cenę.
2Program ratalny - MediRaty
Nasza firma oferuje Państwu możliwość opłaty terapii w ratach w ramach współpracy z systemem MediRaty. To bardzo wygodny sposób dostosowania swoich możliwości finansowych do czasu trwania terapii i związanych z nią kosztów.
3Program ratalny - Kalkulator
Sprawdź, ile będą wynosić Twoje raty poprzez kalkulator umieszczony na stronie naszego partnera. Kliknij w link i wypełnij zamieszczony formularz. https://www.mediraty.pl/formularz/

Opinie o naszym Ośrodku

 • Błażej
  Doświadczona i profesjonalna kadra, miło i przyjaźnie nastawieni ludzie. Bardzo dobry ośrodek dla osób bliskich, które wymagają pomocy. Polecam z całego serca.
  Błażej
 • Monika
  Serdecznie polecam, bliska mi osoba skorzystała z pomocy w tym miejscu. Nasze życie na prawdę się zmieniło. Zachęcam z całego serca, to może być ratunek dla Was i Waszych bliskich.
  Monika
 • Piotr
  Bardzo profesjonalna obsługa, godna zaufania. Miła i ciepła atmosfera. Jestem zaskoczony ciepłem ludzi w tamtym miejscu. Gorąco polecam, gdyż oferują niesamowitą pomoc.
  Piotr
 • Karolina
  Wybór był ciężki, natomiast bardzo się cieszę, że natrafiłam właśnie na ten ośrodek. Profesjonalni ludzie znający się na swojej pracy. Pomoc gwarantowana.
  Karolina
 • Aleksandra
  Dla całej rodziny była to trudna decyzja. Nasz bliski wybrał ten ośrodek i mogę już teraz powiedzieć, że wygrał. Warunki są naprawdę bardzo dobre, terapeuci wyrozumiali i w dobry sposób podchodzą do pacjentów. Zdecydowanie polecam.
  Aleksandra
 • Oliwia
  Śmiało mogę powiedzieć, że w ośrodku pracują sami profesjonaliści. Fantastyczni terapeuci, ciepła atmosfera, chęć pomocy, czyli wszystko czego potrzebuje osoba chcąca wyjść z nałogu. Nie znam lepszego miejsca na ziemi do walczenia z nałogami, serdecznie wszystkim polecam!
  Oliwia
 • Tomasz
  Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Ładny i zadbany ośrodek w cichym i urokliwy miejscu.
  Tomasz